finansmerkezi.net Finans Merkezi İndir

Şirket İncelemeleri

Tüm İncelemeler

22 Nisan Pazartesi

Tüm Haberler
07:32 Abd'nin, Iran'dan Petrol Alan Tüm ülkelerden Bu Ithalatlarını Kısa Süre Içinde Sona Erdirmelerini Talep Eden Ve Aksi Takdirde Yaptırımlarla Karşı Karşıya Kalacakları Uyarısı Içeren Bir Duyuruyu Bugün Yapması Bekleniyor.
12:44 Dolar Tl Paritesi 5,80 Seviyesi Altına Geriledi. #usdtry #dolar
07:46 Iran Merkez Bankası Başkanı, Iran-türkiye Ticaretinin Artması Gerektiğine Işaret Ederek, Iki ülke Bankalarının Ticaretin Kolaylaşması Için Işbirliği Yapmaları Gerektiğini Belirtti.
07:43 Kutsal Cuma Ve Paskalya Nedeniyle Global Piyasaların çoğu Bugün Ve Pazartesi Günü Kapalı Olacak.
13:09 Erdoğan: Seçim Tartişmalarini Geride Birakarak, Ekonomi Ve Güvenlik Başta Olmak üzere Asil Gündemimize Dönmek şarttir, Dönem Kucaklaşma, Birlik Ve Beraberliğimizi Yeniden Perçinleme Dönemidir.
13:08 Erdoğan: Ysk Noktayi Koyduğu Zaman Bizim Için De Mesele Bitmiştir, Ysk Kararindan Sonra Yola Devam
13:08 Erdoğan: Seçim Maratonunu Başariyla Tamamladik, Bir Takim Tartişmalar Olmuştur Ama Bu Durum Demokrasimizin Başariyla Işlediği Gerçeğinin Teslimine Engel Değil
12:59 Erdoğan: Küresel Adaletsizlikler Konusunda Sesimizi Yükselttikçe Saldirilarin Da Dozu Artiyor
12:54 Erdoğan: Financial Times Böyle Yazmiş, Sen Ne Yazarsan Yaz, Alişacaklar, Türkiye'nin Gücünü De Kabullenecekler.
12:54 Erdoğan: Bati Dünyasinin Bir Kesimi Medya Organlariyla Ekonomimizi Adeta çökmüş Gibi Gösterme çabasinda, Türkiye Dimdik Ayaktadir
16:29 Ons Altın Fiyatı 1,275 Dolar Seviyesine Geriledi. #xauusd #gold
14:14 Chp Genel Başkan Yardımcısı Ve Parti Sözcüsü Faik öztrak, Sanayi üretiminde Bu Yılın Ilk Iki Ayında Yaşanan Düşüşün, Ekonomideki Daralmanın 2019’un Ilk çeyreğinde De Sürdüğünün Habercisi Olduğunu Belirtti.
10:03 Sanayi üretimi şubat Ayında Takvim Etkisinden Arındırılmış Verilerle Bir önceki Yılın Aynı Ayına Göre Yüzde 5,1 Azaldı.
09:33 Iran Islam Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Cevad Zarif Yarın Türkiye'ye Bir çalışma Ziyaretinde Bulunacak.
16:56 Istanbul Havalimanı'nda ücretsiz Otopark Hizmeti Bugün Sona Erdi. Yapılan ücretlendirmede 1 Saatlik Kapalı Otopark 21 Tl, Açık Otopark Ise 16 Tl Olarak Belirlendi.
09:28 Dolar 5,80 Seviyesi üzerine Yükseldi. #usdtry #dolar
<