finansmerkezi.net Finans Merkezi İndir

Şirket İncelemeleri

Tüm İncelemeler

20 Haziran Perşembe

Tüm Haberler
13:46 Putin: Abd'nin Huawei'ye Karşi Saldirisinda Amaç çin'i Zayiflatmak, Abd Tarifeleri, çin Ekonomisini Geriye çekmek Için Tasarlandi.
13:45 Albayrak: Fatih’ten Sonra Ikinci Arama-sondaj Gemimiz Yavuz Da Bugün Akdeniz’e Dümen Kiriyor, Pruvasi Neta, Bahti Açik Olsun
13:45 Albayrak: ülkemiz Ve Milletimizin Menfaatleri Için Gerekli Tüm Adimlari Atmaya Devam Ediyoruz
20:56 Hatirlatma-abd Merkez Bankası (fed) Saat 21:00'de Faiz Kararını Açıklayacak.
08:35 Ab Konseyi, Türkiye’nin Doğu Akdeniz’deki “yasa Dışı” Sondaj Faaliyetlerinden Duyduğu Ciddi Kaygıyı Dile Getirdi. Konsey’in Açıklamasında, “türkiye’nin Ab Tarafından Bu Faaliyetleri Durdurması Yönünde Defalarca Yapılan çağrılara Kulak Asmamasından üzüntü Duyulduğu” Kaydedildi.
08:34 Moody's Izmir Ve Istanbul Büyükşehir Belediyelerinin De Kredi Notlarını Düşürdü.
13:44 Msb'den Yapılan Açıklamaya Göre, Mektupta Müttefiklik Ruhuna Uygun Olmayan üslup Ve Yaklaşımdan Duyulan Rahatsızlık Yeniden Vurgulanmış Bilinen Görüşlerimiz Detaylı Olarak Aktarılmıştır.
13:44 Abd Savunma Bakan Vekili Patrick Shanahan’ın 06 Haziran 2019 Tarihli Mektubuna Bugün Itibariyle Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar Tarafından Cevabi Bir Mektup Gönderildi.
09:32 Iran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, çin'le Ilişkilere Büyük önem Verdiklerini Ve çin'i Uzun Vadeli Stratejik Ortağı Olarak Gördüklerini Belirtti.
08:58 Aracı Kurumların Ilk çeyrek Net Dönem Kârı, Net Finansal Gelirlerdeki Azalışa Rağmen Kurum Portföyü Işlemleri Ve Müşteri Faiz Gelirlerinin Etkisiyle 2019 Yılının Ilk çeyreğinde önceki Yılın Aynı Dönemine Göre Fazla Değişmeyerek 428 Milyon Tl Oldu.
08:07 Bahçeli: Istanbul Kukla Ve Proje Isimlere Teslim Edilemeyecek Kadar önemli Ve öncelikli Bir Kenttir
08:07 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “sanayi Sicil Belgesi Sahipleri Ve Ihracatçı Birliklerine Yapılan Döviz Satımlarına Muafiyet Getiriyoruz. Artık Ihracatçılarımız Döviz Alırken Binde 1’lik Kambiyo Vergisi ödemeyecek” Dedi.
08:06 Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı: Abd Bize Bölgedeki çıkarlarını Korumak Için Silah Vermek Zorunda
08:06 Abd Kaynakları, Rusya’nın Kırım’a Yerleştirdiği S-400 Hava Savunma Sistemlerinin Uydu Görüntülerini Yayınladı.
08:05 Yunanistan Komünist Partisi (kke), Abd’nin Iran’a Karşı Planlarının Bölgedeki Uluslar Için Iyi Bir Sonuç Getirmeyeceğini Gerekçe Göstererek ülkedeki Tüm Abd Ve Nato üslerinin Kapatılması Yönünde çağrıda Bulundu.
08:23 Gundlach: Fed'in Haziran'da Faiz Indirmesi Muhtemel Değil, Temmuz Daha Iyi Bir Olasılık
14:09 çavuşoğlu: Hiç Kimse Türkiye'ye ültimatom Veremez, Türkiye S-400 Almıştır, S-400'ler Türkiye'ye Gelecektir
07:49 Erdoğan: F-35 Projesinden Dışlanmamızın Hesabını Tüm Platformlarda Soracağız
07:48 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "türkiye S-400 Savunma Sistemlerini Alacaktır Demiyorum, Almıştır. Bu Işi Bitirdik. önümüzdeki Ayda Bu Sistemin ülkemize Teslimi Yapılacaktır. Bu Sistem Bir Taarruz Sistemi Değildir, Savunma Sistemidir” Dedi.
07:48 Abd Dışişleri Bakanlığı’nın Terörle Mücadele Koordinatörü Nathan Sales Bu Hafta Ankara’da Temaslarda Bulunacak-voa
07:47 Trump, Kuzey Akım 2 Doğal Gaz Boru Hattı Için Yaptırım Uygulamayı Değerlendiriyor